Tworzymy torebki, poświęcając każdej z nich dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje, by stała się małym dziełem sztuki kaletniczej. 

"Dzień dobry nazywam się Alicja Kosaty. Mam nadzieję, że wchodząc do sklepu online widzisz to, co chciałam Ci pokazać: współczesną markę torebek i akcesoriów skórzanych stworzoną przez projektantkę z pasją. Włożyłam dużo pracy w to, by powstało miejsce z produktami wysokiej jakości, które są projektowane i szyte w Polsce z doskonałych materiałów. Brand etyczny, transparenty, szyjący limitowane kolekcje z poszanowaniem tradycji kaletniczych. Markę podążającą drogą zrównoważonego rozwoju, ekskluzywną, ale dostępną. 

Projektując moje torebki, zawsze myślę o tych, które będą je nosić. O ich życiu i wspomnieniach, które będą gromadzić z torebkami Kosaty na ramieniu, pod ręką lub w dłoni. O tym, ile jeszcze może się w ich życiu wydarzyć i jak będą odczuwały upływ czasu. Dlatego sięgam po najlepszą, włoską skórę, która jest nie tylko wytrzymała, ale pięknie się starzeje. Jej faktura doskonale chłonie wspomnienia: obrona pracy magisterskiej, pierwsza praca, pierwszy duży projekt i ważne spotkanie z klientem, pierwsza randka i ostatnia przed ślubem, pierwsza ciąża. 

Chcę, by torebki Kosaty towarzyszyły Wam w najważniejszych momentach życia. Wtedy gdy chcecie wyglądać zjawiskowo i zawojować świat oraz wtedy, gdy potrzebujecie motywacji do działania i zastrzyku pewności siebie. Chcę, aby moje produkty stały się nośnikami Waszych historii, aby ich idealnie miękka skóra kryła w sobie piękną tajemnicę: nosiła ślady Waszych emocji, a znajomy zapach wnętrza powodował przyspieszone bicie serca. Jednocześnie pragnę, abyście pewnego dnia, gdy uznacie, że się zmieniłyście, że teraz Wasze życie ma inną dynamikę, zapakowały torebkę w piękny papier i odłożyły do walizki, gdzie poczeka na kolejną właścicielkę. 

Markę Kosaty sygnuję własnym nazwiskiem, bo mogę się pod nią podpisać".