Tworzymy torebki, poświęcając każdej z nich dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje, by stała się małym dziełem sztuki kaletniczej. 

O marce

Kosaty to odpowiedź na potrzeby osób, które doceniają klasyczną formę i rzemiosło oparte na nienagannych i dopracowanych detalach. Główną ideą jest tworzenie skórzanych toreb. Torby szytą są od podstaw w polskim zakładzie kaletniczym, z komponentów sprowadzonych z Włoch. Wszystkie procesy produkcji odbywają się z troską o środowisko naturalne. 

"Dzień dobry nazywam się Alicja Kosaty. Mam nadzieję, że wchodząc do sklepu online widzisz to, co chciałam Ci pokazać: współczesną markę torebek i akcesoriów skórzanych stworzoną przez projektantkę z pasją. Włożyłam dużo pracy w to, by powstało miejsce z produktami wysokiej jakości, które są projektowane i szyte w Polsce z doskonałych materiałów. Brand etyczny, transparenty, szyjący limitowane kolekcje z poszanowaniem tradycji kaletniczych. Markę podążającą drogą zrównoważonego rozwoju, ekskluzywną, ale dostępną. 

Projektując moje torebki, zawsze myślę o tych, które będą je nosić. O ich życiu i wspomnieniach, które będą gromadzić z torebkami Kosaty na ramieniu, pod ręką lub w dłoni. O tym, ile jeszcze może się w ich życiu wydarzyć i jak będą odczuwały upływ czasu. Dlatego sięgam po najlepszą, włoską skórę, która jest nie tylko wytrzymała, ale pięknie się starzeje. Jej faktura doskonale chłonie wspomnienia: obrona pracy magisterskiej, pierwsza praca, pierwszy duży projekt i ważne spotkanie z klientem, pierwsza randka i ostatnia przed ślubem, pierwsza ciąża. 

Chcę, by torebki Kosaty towarzyszyły Wam w najważniejszych momentach życia. Wtedy gdy chcecie wyglądać zjawiskowo i zawojować świat oraz wtedy, gdy potrzebujecie motywacji do działania i zastrzyku pewności siebie. Chcę, aby moje produkty stały się nośnikami Waszych historii, aby ich idealnie miękka skóra kryła w sobie piękną tajemnicę: nosiła ślady Waszych emocji, a znajomy zapach wnętrza powodował przyspieszone bicie serca. Jednocześnie pragnę, abyście pewnego dnia, gdy uznacie, że się zmieniłyście, że teraz Wasze życie ma inną dynamikę, zapakowały torebkę w piękny papier i odłożyły do walizki, gdzie poczeka na kolejną właścicielkę. 

Markę Kosaty sygnuję własnym nazwiskiem, bo mogę się pod nią podpisać".